Hakkımda

 

     1Eylül günü Isparta'nın Gelendost ilçesinde dünyaya gelen Mümtaz ÜNSAL ilkokul,ortaokul ve lise eğitimini Isparta da tamamladı.

    2002 yılında  Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde eğitime  başladı ve 2006 yılında eğitimini bitirerek mezun oldu. 2006 yılında askerlik görevini yerine getirdikten sonra Türkiyenin Topraksız tarım konusunda lider firmasında işe başladı. 2008 yılında evlenen Mümtaz ÜNSAL iş hayatına topraksız tarımda  selgroup'la devam etti. Kendini daha çok geliştirmek ve üreticilere daha çok yardımcı olmak adına Azerbaycan da topraksız tarım sektöründe işine devam eden

Mümtaz ÜNSAL   2015 yılında ülkesine dönme kararı aldı.

  Her zaman daha iyisini hedefleyen Ziraat Mühendisi Mümtaz ÜNSAL    GROWPONİCS SERA TEKNOLOJİLER  firması ile yaptığı görüşmelerden sonra  kariyerine burada devam etme kararı aldı.

  19 Eylül 2018 yılı itibariyle AYS PROJE firmasın da Arge Sera Üretim Sorumlusu olarak üretim ve tarımsal danışmanlık alanında çalışmakta ve Mersin de yaşamaktadır.

© 2017 Mümtaz ÜNSAL Ziraat Mühendisi

www.mumtazunsal.com sitesinde yayınlanan tüm fotoğraf, video ve yazılar Mümtaz ÜNSAL' a aittir. Bir kısmı ya da tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. 

Adres : Yenişehir / Mersin

Telefon : 0546 553 20 30

E-mail: mumtazunsal@hotmail.com

İLETİŞİM BİLGİLERİ